HAKKIMIZDA

GNC, VALEO İLE TÜRKİYE’DE

GNC, Valeo tarafından Türkiye’ye ithal edilmeye başladı. Valeo olarak, çağdaş yaşamın vazgeçilmezleri arasına giren, sağlığımızın korunmasına destek olan vitamin, mineral, besin desteği ve sporcu destek ürünlerini, konusunda uzman danışmanlar eşliğinde tüketicilerle buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz…. Tüketicilerimizin birbirinden farklı ihtiyaçları olduğunu biliyoruz ve her zaman gereksinimlerinize en uygun ürünü seçmenizde yardıma hazırız.

GNC HAKKINDA

GNC (General Nutrition Centers), Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük besin desteği markalarından biridir. ABD ve Avrupa’da milyonlarca kişinin sağlıklı bir yaşam için tercih ettiği GNC, 1935 yılında kurulmuştur.

Vitamin, mineral, bitkisel takviye, sporcu ürünleri ve kilo kontrolü besin desteklerinin üretim ve satışını yapan GNC’nin felsefesi; tüketicilerinin yaşam kalitesini yükseltmektir.

GNC ürünlerinin büyük bir çoğunluğunun hammaddesi doğal kaynaklardan elde edilip maksimum etkinin sağlanması gözetilerek formüle edilmektedir.

GNC; ürün emniyetinden yeni bilimsel araştırmalara, imalattan paketlemeye kadar her süreçte son teknolojiyi kullanırken sektörünün standartlarını da belirlemektedir. Tüm GNC ürünleri Amerikan Sağlık Örgütü FDA (Food & Drug & Administration) tarafından kabul edilen RDA (Recommended Daily Allowance) standartları referans alınarak üretilmektedir.

‘Live Well’ sloganıyla milyonlarca kişinin yakından tanıdığı GNC’nin daha sağlıklı bir yaşam için ürünlerini seçen tüketicileriyle kurduğu yakın bağ, her geçen gün artarak güçlenmektedir.

GNC’yi Türk tüketicilerle buluşturan Valeo olarak amacımız; dünya lideri markamızla birlikte halkımıza ‘daha sağlıklı’, ‘daha kaliteli’ bir yaşam için destek olmak…